Rozrywka mobilna prezentuje się dzisiaj całkowicie inaczej, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj królują gry pod najróżniejszą postacią, a grać naprawdę jest a czym. Praktycznie każdy posiada obecnie komórkę albo smartfon, których możliwości obliczeniowe dużo zaczęły przewyższać możliwości starszych komputerów. Już na tych małych sprzętach można zagrać w sporo najróżniejszych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedaje się ich większych braci, czyli tabletów.

logo Xbox

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Tablety posiadają znacznie większe ekrany, więc i wygoda gry będzie na nich znacznie lepszy. Jeszcze większe ekrany posiadają komputery stacjonarne, jeszcze do niedawna właśnie one panowały jeśli chodzi o mobilną rozrywkę. Lecz dzisiaj popularność ich znacznie się zmniejszyła, także z tego powodu, że spore grono miłośników grania zdecydowało się w pewnej chwili kupić jedną z konsol, na której gry przygodowe xbox 360 działają tak samo dobrze jak na tradycyjnych komputerach, a same konsole mają kilka zalet, które przyczyniły się do ich popularności. Gracze bardzo je lubią, podobnie jak gry sportowe xbox 360 tak więc rosnąca ich ilość zaczęła rezygnować z tradycyjnego komputera i zamienia woli go zamienić na szybką konsolę, na jakiej rzeczywiście się pogra (np.: przygodówki na Xbox 360).

Konsole można podłączyć do telewizorów, dzięki czemu znacznie lepiej mogą one pełnić rolę rozrywki rodzinnej w porównaniu z typowym komputerem.

Czy w odniesieniu do omawianego w tym artykule problemu otrzymujesz wyczerpujące odpowiedzi? Jeśli nie, to inne materiały zobacz w serwisie (https://www.youtube.com/watch?v=wJcmxOW0V0s), który znajduje się tutaj.

Oprócz tego do grania nie używa się klawiatury, a odpowiednich padów, a granie nimi jest znacznie wygodniejsze. Znacznie przyjemniej jest zasiąść ze znajomymi lub dziećmi przy dużym kilkudziesięciocalowym ekranie w salonie, niż cisnąć się na krześle przed niewielkim monitorem. W ostatnich czasach do konsol można kupić dodatkowe ruchowe kontrolery, przez co granie na przykład w gry muzyczne xbox 360 to prawdziwa przyjemność.

Poza tym producenci konsol proponują praktycznie te same gry, co komputery PC.

Jeżeli pragniesz poszerzyć swą znajomość rzeczy z wybrany temat, to zachęcam do mej witryny. Wystarczy nacisnąć na moje hiperłącze (http://touchofart.eu/galeria/Tomasz-Setowski/) i voila.

Większość firm sprzedaje nowe gry platformowe xbox 360 na te właśnie urządzenia, na sprzęt pozostałych firm i tradycyjne komputery. Przeważnie daty emisji są w podobnym czasie, więc nie powinno być kłopotów z tym, że trzeba długo czekać na ukazanie się ulubionego tytułu (zobacz te: dobre platformówki na Xbox 360).