Czy gra przeznaczona na konsolę to dobry pomysł na prezent na komunię?

Jednym z kluczowych chwil twojego dziecka jest niewątpliwie dzień przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to chwila wielkiej radości i niemałych doznań, jednak bardzo często nasz małoletni nie do końca rozumie, jak przełomowy jest ten dzień. Przeżycia duchowe niejednokrotnie przysłania cała otoczka tej uświęconej i głębokiej chwili. Nasze dziecko ma świadomość, że w tym dniu zjeżdżają się cała rodzina i serdeczni znajomi, mama przygotowuje wyjątkową ucztę, a co istotne od każdego dostanie prezent, materialny lub tematyczny. Te ostatnie elementy na pewno biorą górę nad kwestiami wiary. Z jednej strony nie można się temu dziwić, przecież mając 8-9 lat w głowie malucha góruje przede wszystkim zabawa. Pozostając w temacie przyjemności i prezentów, warto przeanalizować co sprawi największą radość naszemu maluchowi.

gra Dead Island 2

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat temu w czasach, kiedy nie wszystkich było na wszystko stać, prezenty wręczane z okazji omawianej okoliczności były bardziej drogocenne i niepowtarzalne, ponieważ każdy maluch radował się, że dostał upragniony, długo oczekiwany prezent.

grając na konsoli

Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com

Najbardziej cenione w poprzednich czasach były między innymi: rower, srebrny medalik, przenośne radio, deskorolka, ciekawa książka czy zegarek. Jednak z biegiem czasu upodobania dzieci się rozwinęły, a ich pragnienia i świadomość znacznie się poszerzyły. W tych czasach już nie wystarczy drobny upominek lecz prezent najwyższej technologii. Podobno obecnie najbardziej wyczekiwanym podarunkiem są różnorodne konsole do gier. Wiele osób, podchodzi do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak w pierwszej kolejności warto się im wnikliwie przyjrzeć i poznać ich nowoczesną techniką. Wyodrębniamy dwa typy opisywanych sprzętów. W sprzedaży są konsole stacjonarne, czyli takie, które podłącza się do komputera a także konsole przenośne umożliwiające grę w różnorodnych miejscach.

Do najbardziej znanych modeli zaliczamy przykładowo: Xbox 360, Play Station, Play Station 3, Play Station Portable PSP. Pomimo wysokiej ceny posiadają wiele zalet. Przede wszystkim korzystanie z nich nie wymaga odpowiednich kompetencji oraz specjalistycznej wiedzy. Następnym plusem jest to, że doskonała zabawa dostępna jest w dowolnym miejscu i zaangażować do tego pomysłu możemy wielu własnych przyjaciół. Jednak do dobrej zabawy niezbędne są właściwe gry, które dostępne są w sprzedaży w nieograniczonej ilości. Dużym powodzeniem cieszą się gry wojenne i przygodowe, takie jak: szczegóły na stronie, Wiedźmin, Gear of War, Medal of Honor czy Battlefield. Ja osobiście lubię takie tytuły jak popularna strona.

Jest coś także dla osób, które lubią się bać i pragną stać się głównym bohaterem horroru, dla takich jednostek idealnie sprawdzą się gry: Resident Evil, Dead Island, Murdered oraz Deadly Premonition. Jednak konsole mogą posłużyć nam również w celach kondycyjnych.

Jeśli chcesz uzyskać zbliżone dane na omawiany temat to odkryj więcej tu (http://snmw.pl/skup-wycena/monety/), gdyż znajdziesz tu tylko interesujące informacje na ten temat.

To także znakomita rozrywka dla osób, które bez opuszczania domu pragną utrzymać idealną sylwetkę. Wystarczy jedynie zakupić grę Your Shape:Fitness Evolved, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a świetna zabawa gwarantowana.