Komputery przenośne Asusa – dlaczego są tak popularne wśród klientów, jakie modele są chętnie kupowane.

Szukając porządnego a równocześnie niedrogiego notebooka spora ilość klientów kieruje się w stronę Asusa. Producent ten od dawna cieszy się dużą popularnością, a jego produkty bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w zastosowaniach biznesowych, jak i domowych.

Świetne recenzje na przykład ma rodzina K52, która się składa z kilkunastu modeli różniących się ceną oraz konfiguracją. Przykładowo asus k52f nie posiada oddzielnej grafiki, przez co jest najtańszy ze wszystkich – . Lecz pozostała konfiguracja nie budzi zastrzeżeń, więc w zastosowaniach biurowych urządzenie to świetnie da sobie radę. Niewiele droższy, lecz już posiadający dość mocną grafikę jest asus k52jc, więc dla mniej wymagających graczy jego zakup będzie dobrą inwestycją.
figurki 3D

Autor: Jennie Faber
Źródło: http://www.flickr.com

Znacznie więcej mogą zaoferować notebooki asus k52n, przeznaczone dla klientów szukających wydajnych parametrów zarówno do pracy jak i rozrywki. Laptop ten wyposażony został w wydajną kartę graficzną a także świetne głośniki Altec Lansing, dzięki czemu wybierany jest dość chętnie przez klientów szukających urządzenia do zastosowań multimedialnych. Do tego rzecz jasna w zestawie jest 15-calowy, błyszczący ekran, dający doskonałe odzwierciedlenie kolorów.

Zapaleni gracze zapewne powinni też docenić laptop z wyższej półki, czyli asus k53, wyposażony przede wszystkim w naprawdę wydajną grafikę z dużą pamięcią (użyłem do tego asusa k52n). W zależności od wersji może ona posiadać nawet 2G pamięci, co będzie pozwalać na wygodne granie nawet w bardziej wymagające tytuły.