Dzisiejszy dron Inspire 1 i jego zalety

Na nowomodnym rynku pojawia się coraz więcej dronów, jakie użytkowane są na okazałą skalę. Drony zezwalają na wykonywanie zdjęć oraz filmowanie z powietrza, co daje istotnie niespotykane i niepowtarzalne efekty.

dron, technologia

Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Bezspornie jednym z lepszych dronów jest nowomodny dron Inspire 1, jaki posiada niezmiernie powiększone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 posiada takie funkcje, jak automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS bądź stabilizacja lotu. Dodatkową nowością jest też wbudowana kamera, jaka jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 jest w stanie obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki samoczynnemu podwoziu, które chowa się bezwiednie po starcie. Jego parametry są naprawdę nadzwyczaj wyborne, więc decydując się na ten współczesny dron, powinniśmy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: /.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to przejdź do kolejnego zagadnienia i czytaj dalej automaty do gier serwis o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Niesłychanie dobre drony wysokiej jakości oferuje też firma 3d Robotics. Firma proponuje profesjonalne drony ofiarowane do filmowania z powietrza, z których chętnie korzystają profesjonaliści. W ofercie 3d Robotics mieści się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: dronlandia.pl/drony-3dr, jaki posiada wyborne parametry. Może on pracować do 25 minut, zaś system zarządzania energią wiecznie nadzoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, gdy bateria jest już na wyczerpaniu i kiedy należy bezpiecznie podejść do lądowania.

widok z kamery drona

Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno drony marki DJI, jak również 3d Robotics spełnią oczekiwania osób, które poszukują fachowych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena za drony tych marek do niedużych nie przynależy, chociaż bezsprzecznie ich niezwykła funkcjonalność, wytrzymałość oraz doskonała jakość są warte takiej ceny. Drony te zdołamy dzisiaj otrzymać w wielu sklepach internetowych, oczywiście pożądane byłoby kupić drony z wiarygodnych źródeł. Wówczas będziemy posiadać pełne przekonanie, że jest to oryginalny sprzęt od najlepszych fabrykantów. Przed kupnem pożądane byłoby również poznać się z całkowitymi parametrami pojedynczych rodzajów i wybrać taki, który będzie pasować nam najbardziej.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,