Elektroluksy centralne dedykowane dla wygody

Porządkowanie nie musi być trudne. Unoszący się kurz, uciążliwy sprzęt, harmider – wszystko to trzeba wykluczyć, instalując system centralnego odkurzania. Podejście to sprawdzi się zarówno w niedużych gniazdkach, jak i w wielkich domach jednorodzinnych. Globalnym szczegółem odkurzaczy centralnych jest struktura rur PCV ukryty w ścianach domu.

odkurzacz

Autor: Dennis van Zuijlekom
Źródło: http://www.flickr.com
Układ centralnego odkurzania (Polecam beam alliance od centrum wygody) jest możliwość zainstalować w każdym momencie, powinno się jednakże pomyśleć o nim, kiedy mury są wciąż surowe, to znaczy w czasie konstrukcji budynku, albo remontu. Układ rur łączy jednostkę centralną z rozmieszczonymi w wielorakich częściach domu gniazdami. Do gniazda wystarczy podłączyć wąż, a w następnej kolejności odkurzyć pomieszczenie. Odpady odprowadzane są do zbiornika w jednostce centralnej, a wstępnie oczyszczone powietrze przenika na zewnątrz domu. Używanie odkurzaczy centralnych zapobiega wznoszeniu się kurzów. Dzięki temu jest życzliwe dla alergików, a wnętrze dłużej zostaje zadbane.

sklep z AGD - odkurzacze

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Także osoby, jakie nie powinny się schylać, ani nosić obciążeń, będą zadowolone z tego wyjścia. Zamiast ciężkiego urządzenia, który trzeba przesuwać z miejsca na miejsce, dostają niewielki wąż. Wąż odkurzacza centralnego podpina się do gniazd ssących znajdujących się w rozmaitych pomieszczeniach. Długość węża, także liczba gniazd dopasowywana jest do indywidualnych pragnień klientów. Uzależnione są one najczęściej od rozmiarów budynku, liczby pięter i podziału pomieszczeń.

Specjalną zaletą układu centralnego odkurzania jest znaczna obniżka hałasu.Montując odkurzacze centralne, warto zainwestować też w nadzwyczajne dodatki, takie jak szufelka automatyczna. To wspaniałe rozwiązanie do kuchni, lub do przedpokoju, gdzie odnajdują się okruchy i piach. Należałoby pomyśleć o jej montażu także przy kominku, ażeby szybko pozbyć się drzazg, czy popiołu, rewelacyjnie poradzi sobie również z sierścią zwierzaków. Wystarczy jedynie uruchomić szufelkę, a później, bez schylania, pospolitą szczotką na kiju zamieść odpadki na szufelkę i okruchy zasysane są w jednej chwili do jednostki centralnej. Ja swój sprzęt kupiłam tu – .
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,