Ekran led jest nowoczesną metodą reklamy, zatem wykorzystaj jego walory z pożytkiem dla swej firmy

Z rozwojem technologii komputerowej twórcy reklam uzyskali zupełnie nowe narzędzia w swojej pracy. Dzięki temu tworzone przez nich prezentacje reklamowe mają szansę być jeszcze efektywniejsze i docierać do jeszcze liczniejszej grupy odbiorców. Przykładem może być ekran led, który coraz częściej jest stosowany do przedstawiania reklam.

Ekran led w postaci efektywnego nośnika reklamy

telebim

Autor: n0cturbulous
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna największe reklamy kojarzone były przede wszystkim z ustawionymi przy ulicach billboardami, na których zamieszczano wielkie plakaty skłaniające do zakupu produktu albo skorzystania z usług. Obecnie w miejscu tradycyjnych billboardów coraz częściej pojawiają się słupy z ekranami led, na których pokazywane są treści reklamowe w charakterze zdjęć, krótkich filmików, pokazów slajdów albo sloganów marketingowych – firma Medas-Media. Wysoka jakość, jaką charakteryzuje się ekran led, zapewnia, że całość będzie przejrzysta oraz odpowiednio czytelna dla przechodzących i kierowców.

Ekrany led bywają przydatne w wielu miejscach

miasto i ekran LED

Autor: Billie Ward
Źródło: http://www.flickr.com
Dobór odpowiedniego miejsca na reklamę okazuje się ważny dla sukcesu kampanii reklamowej. Dlatego tak dużo uwagi poświęca się, aby znaleźć optymalne miejsce do postawienia nośnika na ekran led – zobacz ofertę. Z racji iż telebim ma szansę wyświetlać zmienne treści, doskonale spisuje się w lokalizacjach, gdzie odbiorcy mają możliwość zwrócić na niego uwagę. Dlatego tak często są one lokalizowane na skrzyżowaniach ulic, przed przejściami dla pieszych, sygnalizacją świetlną albo przy rondach. Ale ekrany led z powodzeniem mogą zostać stosowane też na gęsto zaludnionych ulicach, placach i rynkach miast. Wówczas najczęściej są montowane na pobliskich budynkach.


Taka reklama jest naprawdę efektywna

Obecnie, gdy reklamy (reklamy nowy sącz) dostrzega się prawie na każdym kroku, wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić uwagę potencjalnego nabywcy oraz skusić go proponowanym towarem czy usługą. Potrzeba do tego rzeczywiście skutecznej reklamówki, która przykuje spojrzenie i uwagę odbiorcy, a następnie zapewni mu treść, która wzbudzi zaciekawienie. Ekrany led spisują się na tym polu rzeczywiście dobrze, gdyż dysponują wysoką rozdzielczością, gwarantują dynamiczne oraz zmienne treści, przyciągają uwagę barwą i światłem. Z pewnością na tle pozostałych billboardów skutecznie się wyróżniają i mają duże szanse odnieść sukces.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,