PlayStation 4 czy Xbox One? Zdecydujcie sami

Dobra konsola w dzisiejszych czasach to nie jedynie gry, lecz też sporo dodatkowych możliwości, takich jak: dojście do Internetu, możność odtwarzania filmów, fotografii, posłuchania muzyki czy wykorzystywanie chmury, która pozwala na grę w najnowsze tytuły bez konieczności montowania ich na urządzeniu. Taką oczywiście chmurę ma PS4.

Pad do xboxa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

To rozwiązanie w znacznym stopniu upraszcza stosowanie narzędzia oraz ochrania pamięć. Obie konsole ręczą sposobność rozmów wideo, z tą różnicą, że w sytuacji Microsoftu jest możliwość korystać z programu Skype. Obie konsole gwarantują używanie przeglądarki internetowej i aplikacji YouTube. Poza tym playstation 4 udostępnia biblioteczkę filmów, także muzyki. Z kolei xbox one przekazuje nam dostęp do swojego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi jednocześnie na obie konsole, jednakże są też takie, które są dostępne wyłącznie na PS4, lub Xbox One.

Te intrygujące posty mają swą kontynuację. Pragniesz ją poznać? Więc idź do strony jerzy zięba witamina d i tam ciesz się fascynującymi informacjami.

Z pewnością z trudem jest wyselekcjonować jednoznacznie lepszy artykuł. Przed podjęciem definitywnej decyzji należy rozważyć wykorzystaniu konsoli, cenę oraz tytuły gier, które cię ciekawią. Z jednej strony

Postać animowana z gry

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

PS4 jest wiele tańsze, jednak kupno składników pomocniczych, np. weryfikatora motorycznego, na pewno podwyższy ostateczną kwotę.

W batalii cech technicznych, trochę lepiej zdaje się wypadać konsola playstation 4, jednak nie znaczy to o małej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, żeby rozważyć na których grach ci zależy – być może te, którymi jesteś zaciekawiony, są czynne wyłącznie na jednej z dwóch czynnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa ogromna walka o serca graczy, w której podstawowymi zawodnikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem, rajdowcem, czy po prostu ubóstwiasz przyciskać guziki, konsole PS4 lub Xbox One przekazuje Ci rozrywkę w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez limitów. Niezapomniane wrażenia dla Ciebie i Twoich znajomych. Ukochane filmy, projekty telewizyjne i muzyka, kiedy tylko zechcesz.