PlayStation 4 czy Xbox One? Zdecydujcie sami

Dobra konsola w dzisiejszych czasach to nie jedynie gry, lecz też sporo dodatkowych możliwości, takich jak: dojście do Internetu, możność odtwarzania filmów, fotografii, posłuchania muzyki czy wykorzystywanie chmury, która pozwala na grę w najnowsze tytuły bez konieczności montowania ich na urządzeniu. Taką oczywiście chmurę ma PS4.

Pad do xboxa

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

To rozwiązanie w znacznym stopniu upraszcza stosowanie narzędzia oraz ochrania pamięć. Obie konsole ręczą sposobność rozmów wideo, z tą różnicą, że w sytuacji Microsoftu jest możliwość korystać z programu Skype. Obie konsole gwarantują używanie przeglądarki internetowej i aplikacji YouTube. Poza tym playstation 4 udostępnia biblioteczkę filmów, także muzyki. Z kolei xbox one przekazuje nam dostęp do swojego dysku w chmurze – Microsoft OneDrive. Większa część gier wychodzi jednocześnie na obie konsole, jednakże są też takie, które są dostępne wyłącznie na PS4, lub Xbox One. Z pewnością z trudem jest wyselekcjonować jednoznacznie lepszy artykuł. Przed podjęciem definitywnej decyzji należy rozważyć wykorzystaniu konsoli, cenę oraz tytuły gier, które cię ciekawią. Z jednej strony

Postać animowana z gry

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

PS4 jest wiele tańsze, jednak kupno składników pomocniczych, np.

Wpis, który teraz czytasz jest pełny zajmujących wiadomości, jednak dodatkowo zweryfikuj informacje (http://koneser.eu/sklepy-uslugi/) omawiające podobną tematykę tu.

weryfikatora motorycznego, na pewno podwyższy ostateczną kwotę.

W batalii cech technicznych, trochę lepiej zdaje się wypadać konsola playstation 4, jednak nie znaczy to o małej jakości konsoli xbox one. Pamiętaj, żeby rozważyć na których grach ci zależy – być może te, którymi jesteś zaciekawiony, są czynne wyłącznie na jednej z dwóch czynnych konsol. Na rynku konsol do gier trwa ogromna walka o serca graczy, w której podstawowymi zawodnikami są PlayStation 4 i Xbox One.

Niezależnie od tego, czy jesteś innowatorem, rajdowcem, czy po prostu ubóstwiasz przyciskać guziki, konsole PS4 lub Xbox One przekazuje Ci rozrywkę w sam raz dla Ciebie. PS4 czy Xbox One, to gry bez limitów. Niezapomniane wrażenia dla Ciebie i Twoich znajomych. Ukochane filmy, projekty telewizyjne i muzyka, kiedy tylko zechcesz.