Każde maleństwo marzy o tym, żeby dostać zwierzaka — warto zatem odwiedzić sklep zoologiczny

Zwykle smyki marzą o tym, aby posiadać pieska. Jednak na pewno byłyby tak samo uszczęśliwione, jeżeli wręczymy im fretkę.

fretka

Autor: Stowarzyszenie MłodaRP
karnawał

Autor: treasuresthouhast

Los Angeles

Autor: Karolina Glazer
Fretka jest ślicznym małym zwierzaczkiem. Jej hodowanie i posiadanie nie są w Polsce jeszcze zbytnio popularne, ale zmienia się to z roku na rok. Malutkie, które są przeznaczone do sklepów zoologicznych, od początku są przyzwyczajane do kontaktu z człowiekiem (trzymane na rękach, karmione), aby potem nie było z tym kłopotów. Ponadto procedura wychowania na początku prezentuje się niemal jak u kotków. Mae są przez pewien czas trzymane przy matce i przez nią karmione. Są uczone sikać do kuwety. To niezwykle istotne i powinniśmy zapytać o to w sklepie zoologicznym. Prócz tego powinny być zaszczepione i odrobaczone. Najlepiej, by miały książeczkę, w której będą podane wszystkie notatki od weterynarza. To ułatwi zadanie temu lekarzowi, do którego my się potem zwrócimy. Fretki to niezwykle wesołe i towarzyskie zwierzątka. Lubią biegać. Będą zatem świetnym podarunkiem dla naszego oseska. Na dodatek są najlepszą opcją dla tych rodziców, którzy mają dość niewielkie mieszkanie i nie znajdzie się w nim miejsca dla psiaka. Też ci, którzy pracują i nie są w stanie kilka razy każdego dnia wychodzić na spacer, docenią uroki posiadania tego uroczego zwierzaka.

Kiedy tylko pojawi się w naszym domu, skradnie nam wszystkim serca.

Czy poszukujesz kolejnych i zajmujących postów na opracowany tu temat? Służymy pomocą – kliknij, zobacz, sprawdź (http://karlhausmann.com/pl/kategoria-produktu/przybory-kuchenne/) tu nowe wątki.

Nawet nie spostrzeżemy, gdy będzie ulubieńcem wszystkich domowników — zwłaszcza tych najmłodszych.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,