Jak możemy ograniczyć poziom stresu w pracy

Poczynając od poniedziałku do piątku wykonujemy pracę zawodową. Całe dnie obsługujemy petentów, załatwiamy sprawy rozliczne „na wczoraj”. Stres narasta. Jeśli jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi koledzy również podlegają nie mniejszemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konfliktową sytuację bardzo łatwo.

gracze

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Do spięcia może przyczynić się choćby przestawiony garnuszek czy zagubiony spinacz. Co więc uczynić ażeby zredukować poziom napięcia? Dobrym wyjściem jest w tej sytuacji tak zwana gra na przeglądarkę w którą można zagrać w przerwie bądź popołudniami wypoczywając we własnym domku. Można przykładowo w jednej z takich gier wcielić się w farmera hodującego warzywa, handlującego żytem bądź dojącego krowy. To propozycja dla tych pokojowo nastawionych do życia. Dla nich rekomenduję bardzo popularną grę – Wiejskie życie . Jeśli natomiast nasza frustracja jest trochę większa czy zwyczajnie posiadamy kolekcję dzieł na temat Antyku (bowiem niezmiernie interesuje nas historia) warto zagrać w grę osadzoną w realiach Starożytności. Możemy wcielić się wtedy w rolę Cezara i zarządzamy dawnym miastem lub w przypadku Forge of empires (zagraj już dziś), przenosimy się do Europy feudalnej, wcielamy się w królewicza i rządzimy zamkiem. Nie jest to jak mogłoby się wydawać łatwa gra dla wyrostków, bowiem żeby rozgrywka była satysfakcjonująca trzeba posłużyć się wiedzą z obszaru gospodarki.

rozrywka
Trzeba również niczym w szachach przewidzieć co wymyśli przeciwnik, a naszym współzawodnikiem nie jest pecet tylko drugi człowiek. Komputer spełnia tutaj jedynie rolę atrakcyjnej planszy do gry ale piony przesuwają osoby grające. Tym osobom z kolei którzy dotychczas nie byli w szpitalu a chcą skosztować szpitalnego żywota (nie zupełnie poważnie) polecam Kapi hospital.

Masz zamiar wzbogacić swą wiedzę? Będzie nam miło, jeśli dla osiągnięcia tego celu obejrzysz informacje z www (https://www.koneser.eu/miejsca-na-randke-warszawa/), które dla Ciebie opracowaliśmy w nowym linku.

To gra symulacyjna na przeglądarkę w jakiej jako właściciel i dyrektor szpitala uzdrawiasz swoich pacjentów oraz wznosisz nowe gabinety zabiegowe a niezwyczajne terapie sprawiają wiele zabawy w sali chorych. Rodzajów gier na przeglądarkę jest niemało, są pośród nich: gry akcji, gry ekonomiczne, logiczne, fantasy, RPG, strategiczne, sportowe i wiele, wiele innych, zatem z pewnością każdy znajdzie grę dla siebie, a w rozważnej dozie stanowią one idealne zajęcie odstresowujące.