Przegląd popularnych i wciągających gier komputerowych

Gry komputerowe są bardzo różne, o czym może nas przekonać ostatnie kilka lat obserwowania sklepowych półek. W tym czasie pojawiły się produkcje mające najwyższą jakość, w jakie bez obaw mogą grać zarówno starsi, jak i dziesięcioletnie dzieci. Gry te pozbawione są brutalności oraz przemocy, a wiele z nich poza funkcją rozrywkową może niemało nauczyć.

konsola Xbox One

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem takiej produkcji może być na przykład gra sims 3 (zobacz na naszej stronie: ), w której gracz musi sterować życiem cyfrowych postaci, rozwija otoczenie gdzie one mieszkają i próbuje zdobyć kolejne umiejętności. The sims stała się chyba najlepiej sprzedającą się grą komputerową w historii, piętnaście milionów kopii, które się sprzedały w kilkudziesięciu krajach doskonale świadczą o tym jak jest popularna. W grę grywają wszyscy, rodzice z dziećmi, i w dalszym ciągu jest rewelacyjną rozrywką dla każdego, kto będzie chciał.

Czy inne tego typu wiadomości dotyczące omawiany tutaj kwestii byłyby dla Ciebie użyteczne? Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik – to wiarygodne informacje.

Na przeciwległym końcu sprzedawanych na rynku gie są produkcje brutalne i pełne przemocy, ale o dziwo również mające dużą popularność wśród wielu graczy. Przez swoją brutalność przeznaczone raczej nie są dla młodszych graczy, ale niestety duża część młodzieży w nie gra, choć zupełnie nie powinno. Do takich tytułów przykładowo się zalicza grand theft auto iv premium games gra pc, czwarte wydanie z bardzo brutalnej serii GTA, w jakiej gracze mogą się wcielić w kierujących samochodami i im bardziej będą rozrabiać na drodze, tym zdobywają więcej punktów.

Typowe w tej grze jest rozjeżdżanie pieszych, uciekanie przed władzą, niszczenie innych pojazdów, a w ostatnich wersjach także używanie broni. Pierwsze dwie części można już zupełnie legalnie ściągnąć z internetu, pomimo że mają one kiepską grafikę to nadal posiadają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Dzisiaj na szczytach popularności jest najnowsza produkcja grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić w wersji pudełkowej, a także można ściągnąć z sieci, zakupić sam i zupełnie legalnie zainstalować na swoim komputerze. Grając w GTA pamiętać jednak należy o tym, że gra ta zupełnie nie nadaje się dla mniejszych graczy i pod żadnym pozorem nie powinny w nią grać dzieci.