Sposoby spędzania wolnych chwil: przeróżne gry towarzyskie ,a także ćwiczenie w klubach fitness

Klasyczną rozgrywką w pubach zwłaszcza angielskich oraz holenderskich jest gra w darta. Na chwilę obecną ta mająca stałe grono wielbicieli rozrywka stała się również dyscypliną sportową o charakterze profesjonalnym. Na czym wspomniana gra polega, co jest potrzebne, aby móc w nią zagrać?

Gra w darta polega na rzucaniu lotkami do ulokowanej na ścianie tarczy. Aby więc móc rozegrać mecz w darta, niezbędna jest przede wszystkim tarcza oraz lotki do darta. Wspomniane lotki do darta składają się z kilku elementów. Każda lotka do darta musi posiadać grot, shaft oraz barrel. Lotki do gry amatorskiej są mniej precyzyjne od lotek, którymi grają profesjonalnie zajmujący się grą w darta sportowcy. Grając w darta, naszym zadaniem jest trafienie lotką w umieszczoną na ścianie tarczę (www.sport-shop.pl/dart-c-213.html). Gra ta stała się aktualnie tak popularna, że są również wersje internetowe. Gracze mają prawo wykonać w jednej serii trzy rzuty, gracze rzucają na przemian. Kolejną serię rozpoczyna inna osoba, na skutek tego szanse graczy biorących udział w rozgrywce na zdobycie dużej liczby punktów są naprawdę wyrównane. Jak długo będziemy grać w darta zależy tylko od tego, jak to zostanie ustalone między uczestnikami rozgrywki. Mowa w tym miejscu oczywiście o amatorskiej, a nie mającej charakter profesjonalny wersji darta.
dart
Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com


Niemałą popularnością cieszą się aktualnie wszelkiego rodzaju sprzęty fitness. Jednym z najbardziej cenionych producentów tego rodzaju sprzętu jest niemiecka firma Kettler. Znana firma Kettler ma w swojej ofercie sprzęt, z którego z chęcią korzystają zarówno kluby fitness mające charakter profesjonalny, jak też osoby, które planują pracować nad własną kondycją w zaciszu własnego domu (wejdź na stronę). Wśród sprzętu firmy Kettler znajdują się chociażby steppery, bieżnie, orbitreki i wiele innych maszyn, w tym także urządzenia do ćwiczeń o charakterze rehabilitacyjnych.

Wszystkie sprzęty sprzedawane przez firmę są bardzo wysokiej jakości. Rozwiązania o charakterze konstrukcyjno – technologicznym, którymi charakteryzuje się sprzęt tej firmy znajdują się na naprawdę wysokim, światowym poziomie. Od naprawdę długiego czasu sprzęt tej firmy jest dostępny również na terenie Polski. Firma zajmuje się nie tylko wykonywaniem sprzętu do fitnessu, ale również bardzo cenionych za precyzję wykonania rowerów turystycznych.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.