Jak możesz oszczędzić czas…

Coraz szybsze tempo życia zmusza sporo osób do oszczędności czasu i spożywania dużej ilości kawy oraz herbaty. Spora cześć osób klasyczne modele czajników ogrzewanych gazem na rzecz nowocześniejszych sprzętów pozwalających na przygotowanie ulubionego gorącego napoju w czasie zaledwie kilku chwil. Powstaje więc pytanie: który czajnik wybrać, aby sprawdził się pod względem funkcjonalności oraz –co ważne- aby był dopasowany naszej kuchni?

czajnik

Autor: Kelly Sikkema
Źródło: http://www.flickr.com
Poniżej opisano kilka szczególnych modeli (więcej o czajniku Siemens w serwisie ceneo.pl), które w ostatnim czasie zyskały sympatię wśród konsumentów. Wiodącymi firmami w segmencie czajników elektrycznych są firmy: Siemens, Philips i Zelmer.

Pierwszą propozycją jest czajnik Siemens TW 86104. Wyposażony jest w pojemność 1,5 litra, dzięki czemu ugotowanie sporej ilości wody nie jest powiązane z koniecznością włączania czajnika kilka razy. Moc jego grzałki wynosi 2400 W, co jest równoznaczne z bardzo szybkim czasem przygotowania napoju. Niezwykle przydatna opcja to wskaźnik wody zlokalizowany z obu stron czajnika. Propozycja od przedsiębiorstwa Philips to czajnik Philips HD 4677/20. Urządzenie to wyposażone jest w pojemność 1,7 l, co daje możliwość ugotowania sporej ilości wody. Moc 2400 W sprawia, że czajnik jest bardzo efektywny. W czajnik (zobacz przykłady: Czajnik HD 4686/90) zamontowano dodatkowo filtr, który pozwala uzyskać czystą wodę. Urządzenie dostępne w czarnym kolorze. Następna propozycja firmy to czajnik Philips HD 4686/90. Charakterystyczna cecha tego produktu to pojemność 1,6 l. To urządzenie bezpieczne: wyłącza się bez wody i tuż po zagotowaniu. Oprócz tego wyposażony w podstawę antypoślizgową. Kolorystyka również czarna.

Kolejna propozycja należy do przedsiębiorstwa Zelmer. To czajnik Zelmer CKE 820 Symbio. Wyposażony w sporą 1,7 l.

Jeśli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście niesamowitego? Nie ma jakiegokolwiek problemu – spójrz na to (http://www.all-secure.pl/monitoring-gdansk.html) a zadowolenie będzie gwarantowane.

Przy tak dużej objętości jego moc jest zdecydowanie mniejsza: 2200 W, co daje szansę na zdecydowanie mniejsze pobieranie prądu. Dodatkowo wyposażony jest w filtr czyszczący wodę ze zbędnych osadów. Wyłącza się zaraz po zagotowaniu wody. Jego przydatną cechą jest przydatny w ciemniejszym pomieszczeniu przycisk włączający. Urządzenie to jest opcją dla klientów wolących jasne barwy – dostępny w białej barwie.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,