Sprzęt Samsunga – coraz szersza oferta, coraz lepsza jakość?

Można bez większej przesady powiedzieć, że do jednych z szeroko znanych i popularnych producentów elektroniki różnego rodzaju zalicza się firma Samsung. Mimo, że nie ma chyba aż tak świetnej reklamy i poparcia fanów jak choćby Apple, firmie tej udaje się stopniowo wdzierać się do świadomości odbiorców jako marka bezpieczna i troszcząca się o obsługę gwarancyjną. Obecnie Samsung przedstawia w swojej ofercie bardzo obszerną paletę sprzętu RTV i AGD, poza tym z produkowanych prze niego podzespołów często korzystają inne firmy, wykorzystując je we własnych produktach. Warto zastanowić się nad zagadnieniem, czy Samsung jest firmą oferującą sporo sprzętów o rzeczywiście wysokiej jakości?

Samsung Galaxy S5

Autor: Chris F
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim Samsung został jednym z najważniejszych graczy w branży elektroniki, przez znaczny okres był jedną z wielu firm ze średniego pułapu cenowego i jakościowego. Zwycięski pochód firmy rozpoczął się wraz z XXI wiekiem, kiedy to jej TV i smartfony zaczęły schodzić jak świeże bułeczki, oferując coraz korzystniejszy stosunek cen do jakości. Dodatkowo Samsung wdarł się w niszę produktów rezerwowanych dla biznesu i konsumentów oczekujących najnowszych technologii – wystarczy przypomnieć choćby o telefonach jak i780 czy Galaxy S.

Obecnie od wielu lat Samsung jest jedną z najczęściej wybieranych firm oferujących elektronikę, a do jej poważnych zalet należy fakt, że nawet produkty z niższej półki cenowej cechują się świetną jakością wykonania. Świetnym przykładem może być telefon samsung GT-S5610, który oferuje dobrą jakość rozmów i wiele dodatkowych możliwości za niezwykle korzystną cenę – kliknij tu.

Monitor serii 7

Autor: Samsung
Źródło: Samsung

Nie tylko w dziedzinie telefonów Samsung może wykazać się imponującą sprzedażą – również jego telewizory, jak m.in. samsung UE40F6400, są znakomitym rozwiązaniem dla kogoś, kto poszukuje taniego sprzętu z właściwymi parametrami. Decydując się na towar Samsunga można być pewnym, że dostaniemy taki sprzęt, który bez wątpienia gwarantuje długi i pozbawiony awarii okres użytkowania.

Samsung należy do jednych z nielicznych firm, które potrafiły znacząco rozszerzyć swoją działalność bez strat jakości proponowanych produktów. Warto także zaznaczyć, że z roku na rok firma zadziwia nas coraz bardziej rewolucyjnymi rozwiązaniami, dbając również o utrzymywanie stosunkowo niedużych cen.