Wybieramy markowe słuchawki

Wielu ludzi używa na co dzień słuchawek do odsłuchiwania muzyki, z komórek, tabletów czy też odtwarzaczy mp3. Lecz z reguły są to niedrogie douszne słuchawki, oferowane wraz z urządzeniem, albo modele kupione za kilkanaście złotych w jednym z marketów. To prawda, i na słuchawkach tego typu muzyki posłuchamy, ale czy to na pewno jest przyjemność?

Słuchawki w stylu retro

Autor: Maxell
Źródło: Maxell
Już za kilkadziesiąt złotych przecież można zakupić markowe, porządne słuchawki, które naprawdę odtworzą utwory muzyczne a nie jedynie pobrzękiwać. A kolejna półka, czyli słuchawki kosztujące więcej niż 200 złotych to profesjonalny sprzęt, przeznaczony dla doświadczonych miłośników dobrego grania i profesjonalnych muzyków.

Spora grupa słuchawek jest dedykowana dla DJ-ów, oni właśnie potrzebują kilku specyficznych rozwiązań. Modele do zastosowań profesjonalnych muszą mieć przede wszystkim duże pasmo przenoszenia. Dla przykładu Słuchawki Philips SHL5905GY (SHL5905GY/10) () mają je w zakresie od 12 do 23500 Hz, co zapewnia odpowiednią dynamikę muzyki bez wytłumiania wysokich częstotliwości. Znacznie korzystniej prezentują się pod tym względem Słuchawki Pioneer HDJ-500-W (HDJ-500-W), dla nich pasmo dochodzi do 28 tysięcy Hz a zaczyna na 5 HZ. Specjalna konstrukcja głośników polepsza średnie i niskie zakresy częstotliwości, które są najchętniej wykorzystywane w granych przed dj-jów gatunkach muzyki.

Analogiczne pasmo przenoszenia mają również Słuchawki Pioneer SE-MJ551-R (SE-MJ551-R), one także często są kupowane przez osoby zajmujące się zawodowo muzyką rozrywkową. Są one bardzo wygodne, co przy paru godzinach założenia na głowie ma niebagatelne znaczenie. Dodatkowo producent włączył do zestawu wymienialne poduszki nauszników, więc można je dostosować do indywidualnego gustu.

Nie zwlekaj, tylko pokaż szczegóły (http://wtmedia.com.pl/services/marketing-partyzancki/) na prezentowany wątek – informacje okażą się zapewne bardzo fascynujące, więc kliknij tutaj i zobacz więcej.

Czarno-czerwona barwa na pewno spodoba się wielu klientom, a z pewnością do kupna przekona ich czysty i nie zniekształcony dźwięk, jaki mogą zaproponować. Podobną kolorystykę i parametry posiadają również Słuchawki Skullcandy Hesh NBA Derrick Rose (SGHEBZ-14), w ich przypadku pasmo przenoszenia jest nieco ograniczone, lecz przy świetnej jakości wykonania nie jest do słyszalne.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,