Znakomity system parkingowy – parę ciekawostek

Elektroniczny Szyk Obsługi Klientów to znakomity sposób na obsługę klientów w większych oddziałach tj. stadiony, parki zabawy, ślizgawki, wyciągi narciarskie, kluby fitness. Podstawowym przeznaczeniem systemu parkingowego w zależności od zainteresowań jest naliczanie należności za wjazdy, czy też czasu spędzonego w danym miejscu.

Obsługa przebiega na zasadzie zaliczki, lub debetu, ewentualnie złożonej, zaliczka ułamkowa i zobowiązanie do zużytkowania usług dodatkowych i w gastronomii. Elektroniczny system obsługi klientów ESOK ma za obowiązek udoskonalić i nadgonić obsługę użytkowników, uprościć sprzedaż usług na podstawie zdefiniowanych cenników (źródło – elektroniczny system kontroli dostępu). ESOK GH uprzystępnia funkcjonowanie obiektów o składowej strukturze i zróżnicowanej aktywności. Transpondery zegarkowe, bądź w formie karty umożliwiają prędką i bezpieczną obsługę konsumentów przy kasie, obsługę zatrzasków w szafkach, kontrolę pozostałego terminu w czytnikach na obiekcie, a dla pilnującego obiekt, niezliczone możliwości przewodzenia pracownikami i strukturami, poprzez wytwarzanie jakiegokolwiek rodzaju statystyk.

parking

ESOK GH umożliwia efektywniej kierować obiektem, a dzięki obsłudze bezgotówkowej poprzez transpondery usprawni obsługę użytkowników, ograniczając czas obsługi do minimum. System parkingowy składa się z trzech detali. Sygnalizatorów zajętych, względnie wolnych lokalizacji, wyświetlaczy LED wskazujących liczbę wolnych punktów na parkingu, komputera kontrolującego działanie systemu. Obowiązkiem systemu parkingowego jest udogodnienie wyszukania wolnego punktu na parkingach podziemnych i wielopoziomowych. Na każdym pułapie parkingu zainstalowane są wyświetlacze LED, wskazujące stan lokalizacji w danym regionie.

Nie wahaj się już – zweryfikuj propozycję (http://kamrec.pl/), którą dla naszych klientów wymyśliliśmy. Uwzględniliśmy wszystkie potrzeby naszych konsumentów!

Dodatkowo nad każdym punktem odnajduje się sygnalizator świetlny, wskazujący z odległa puste pozycje. Odcień czerwony oznacza miejsce zajęte, zaś zielony pozycje wolne. Na punktach dla niepełnosprawnych montowane są odpowiednio światła czerwone, i niebieskie. Układ podłączony jest do decyzyjnego komputera, który uwidocznia aktualny stan zajętości miejsc, również prowadzi statystyki transferu samochodów.

Poczytaj również – system parkingowy.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,