Nowoczesny, funkcjonalny dron z kamerą – 3DR SOLO

Szukając dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, przeznaczonego do fachowego filmowania z powietrza, warto poznać się z produktem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada multum zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez biegłych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest istotnie proste i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się przycisk pauzy, jaki w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, zaś drugi w kontrolerze.

dron

Źródło: pixabay

Dzięki temu dron z kamerą zdoła robić nawet skomplikowane i złożone loty automatyczne przy przeróżnych trybach pracy. Mało tego model ten ma również funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO zdoła pracować do 25 minut, ogromną zaletą jest to, że system bez ustanku kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy wypada sprowadzić drona na ziemię oraz bez uszczerbku wylądować. To także szerokie ułatwienie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje także dużo rozmaitych trybów pracy automatycznej, które w wielu sytuacjach mogą okazać się niesłychanie pożyteczne. Dzięki trybom automatycznym zawsze zdołamy dostać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na którym stopniu mieszczą się nasze zdolności.

dron z kamerą

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Ten nowoczesny dron z kamerą na pewno pozwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza.

Jeżeli masz chęć poznać więcej informacji na omawiany temat – odsyłam do serwisu (http://sklep.doko.pl/laczniki-instalacyjne), ponieważ w tamtym miejscu są wartościowe fakty opisujące prezentowany wątek.

Jego oryginalne funkcje i wielkie zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i zdobycie jak najlepszych rezultatów. Bezsprzecznie nie znajdziemy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, jaki cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Warto zapoznać się z tym nowomodnym urządzeniem oraz dowiedzieć się, które jeszcze ułatwienia oraz użyteczne funkcje proponuje. Z pewnością dron 3DR SOLO całkowicie spełni nasze oczekiwania.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,