Rozwiązania dla firmy Kofax.

Jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej rozbudowanych aparatów informatycznym jest Kofax. System ten to głównie przetwarzanie każdego typu dokumentów w firmie. Ten proces funkcjonuje dzięki urządzeniom wielofunkcyjnym i chodzi w nim głównie o to, by kopiowanie oraz przetwarzanie dokumentów mogło odbywać się jednocześnie w poszczególnych punktach tego samego przedsiębiorstwa. Jednakże globalizacja tego nie musi mieć miejsca, decyzja należy do konkretnej firmy. Atutem tego programu jest także alternatywa działania na dość sporej liczbie plików jednocześnie. Pracować można aż milion stron w przeciągu miesiąca, a Kofax może również dokumenty w wersji elektronicznej, czyli na przykład pdf.

efematic.pl

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com
Niezwykle ważnym funkcjonowaniem Kofaxu są innowacyjne sposoby katalogowania dokumentów i ich separowanie – . W standardowych modelach zainstalowane są mechanizmy, które czytają dokumenty w systemie pełnotekstowym. Następną zaletą Kofaxu jest umiejętność analizowania kodów kreskowych w dwóch wymiarach. Identycznie potrafi rozpoznawać faktury, formularze lub metryki umów. Jest on bardzo intuicyjnym systemem, domyślnie ściąga potrzebne informacje zewnętrzne, wrzuca owe informacje we wskazanew pokazane punkty, a do swojej optymalnej działalności używa list rozwijanych.

Separowanie dokumentów w Kofaxie odbywa się dzięki kodów kresowych, a do kontrolowania jakości dokumentów wykorzystywany jest specjalistyczny moduł kontroli jakości oraz podzespół akceptacji tych plików. A jeśli jakość zostaje niezaakceptowana przeróżne panele poprawiają ją do jakości optymalnej. Właśnie ten moduł czyści każdą stronę, usuwa strony puste i ciemne boki, automatycznie je kontrastuje, wyrównuje, odtwarza litery. Kofax intuicyjnie także dobiera parametry skanu, a sam proces skanu jest znacznie bardziej optymalny.

Sprawdź naszą witrynę. Możesz przejrzeć tam nowe interesujące opisy. Zatem kliknij, aby zobaczyć więcej (https://kaleta-dentystyka.pl/poradnik/ile-trwa-leczenie-kanalowe) wiadomości na ten temat.

Nie da się ukryć Kofax jest systemem bardzo innowacyjnym ze względów technologicznych oraz niezwykle bezpiecznym. Ma Własną bazę danych, przez co funkcjonuje jeszcze bardziej efektywnie. Przedsiębiorstwo Kofax z pewnością jest liderem na rynku, jeżeli chodzi o możliwości użycia nowoczesnych technologii skanowania w licznych przedsiębiorstwach, w zasadzie bez znaczenia na to, w jakiej branży działają.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: ,