rozgrywka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/mu-online.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego gry karciane nadal są modne - zobacz

gry
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach niejednokrotnie słyszy się, że gry komputerowe i Internet zupełnie zastąpiły tradycyjne formy zabawy i rozrywki. Nie jest to jednak całkowita prawda. Gry komputerowe rzeczywiście są ogromnie lubiane, jednak standardowe metody zabawy nie uległy całkowitemu zanikowi. Warto przykładowo podkreślić, że duża część gier komputerowych fabularnie opiera się na grach planszowych lub karcianych.

Jak możemy ograniczyć poziom stresu w pracy

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając od poniedziałku do piątku wykonujemy pracę zawodową. Całymi dniami obsługujemy klientów, załatwiamy rzeczy różne "na wczoraj". Napięcie narasta. Gdy jeszcze dołożymy do tego fakt, że nasi koledzy także podlegają silnemu stresowi, to w podobnej sytuacji o konfliktową sytuację bardzo łatwo.

Hity na konsole!

Za chwilę sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta poświęcenia.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.