rozgrywka

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/mu-online.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Dlaczego gry karciane nadal są modne - zobacz

gry
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach niejednokrotnie można usłyszeć, że gry komputerowe i sieć WWW zupełnie wyparły tradycyjne formy zabawy i rozrywki. Nie jest to jednak całkowita prawda. Gry komputerowe rzeczywiście są ogromnie lubiane, jednak standardowe formy zabawy nie zniknęły całkowicie. Warto przykładowo zaznaczyć, że spora część gier komputerowych fabularnie opiera się na grach planszowych czy karcianych.

Jak możemy ograniczyć poziom stresu w pracy

gracze
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając od poniedziałku aż do piątku pracujemy. Całymi dniami obsługujemy klientów, załatwiamy rzeczy różne "na teraz". Napięcie narasta. Jeśli jeszcze dodamy do tego fakt, że nasi współpracownicy także podlegają niemałemu stresowi, to w takiej sytuacji o konfliktową sytuację nietrudno.

Hity na konsole!

Wkrótce sezon ogórkowy będzie już przeszłością. Koniec lata czyli koniec odpoczynku dla producentów gier. Trzeba zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić niecierpliwych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje gry jeszcze przed końcem roku, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym okresie zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta świeczki.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.