model

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/mu-online.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gdy zepsuje się komputer - jedynie dobre porady

laptop
Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com
Tak już bywa – sprzęty komputerowe czasem nawalają. Najbardziej delikatne w tej kwestii są oczywiście komputery mobilne. Dzieje się tak dlatego, bo częste transportowanie sprzętu źle oddziałuje na pracę podzespołów. Największą wrażliwością na gwałtowne turbulencje odznacza się HDD.

Wyjątkowa edycja dronów DJI

kamera sportowa GoPro
Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze sprawdzające się wedle profesjonalistów i amatorów sportów wyczynowych kamery GoPro 3 to nowoczesna propozycja producenta. Niesamowicie wydajna oferta daje znakomite możliwości. Nagrywanie wyjątkowo wymagających oraz ekstremalnych, a jednocześnie ekscytujących momentów możliwe jest już dzisiaj w najwyższej jakości. Doskonały dobór możliwych opcji sprawia, że warto zaufać marce i wybrać najnowszy model kamery. Dodatkowo dla wielu klientów ważne jest to, że kamera wyposażona jest w szczególnie wodoszczelną obudowę.

Co nieco odnośnie konsoli typu Xbox One i gier

Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co kilka lat na rynku ukazują się coraz to nowe modele konsol, które mogą dać jeszcze więcej możliwości dla miłośników gier, którzy chcieliby pograć na nich. Już obecnie oferowane konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi procesorami graficznymi i dużą ilością pamięci, a praktycznie każda nowa wersja jest jeszcze bardziej mocna i wydajna. Dotyczy to również najnowszego dziecka Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach stać się miało przebojem, lecz okazało się z czasem, że sporo z hucznie zapowiadanych nowości nie ujrzy w nim światła dziennego.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.