Granie

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/mu-online.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Co nieco odnośnie konsoli typu Xbox One i gier

Battlefield na Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Co kilka lat na rynku ukazują się coraz to nowe modele konsol, które mogą dać jeszcze więcej możliwości dla miłośników gier, którzy chcieliby pograć na nich. Już obecnie oferowane konsole to sprzęt o ogromnej wydajności, z mocnymi procesorami graficznymi i dużą ilością pamięci, a praktycznie każda nowa wersja jest jeszcze bardziej mocna i wydajna. Dotyczy to również najnowszego dziecka Microsoftu, czyli konsoli Xbox one. To urządzenie w założeniach stać się miało przebojem, lecz okazało się z czasem, że sporo z hucznie zapowiadanych nowości nie ujrzy w nim światła dziennego.

Jakie możemy wymienić zalety grania na konsoli xbox 360

gra na Xboxie
Autor: The Bakken Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi nie wyobraża sobie codziennego dnia bez używania elektroniki. Od czasów, kiedy zza wschodniej granicy przywożono nagminnie niewielkie konsolki z tetrisem czy jajeczkami rynek mobilnej rozrywki bardzo się zmienił. Obecnie do standardu należy posiadanie przy sobie smartfona, który wydajnością oraz możliwościami bije na głowę komputery sprzed dekady. Popularne są także przeróżne tablety i konsole, no i zapomnieć nie można o tradycyjnych komputerach.

Gry na xbox 360

kontrolery do Xbox
Autor: Anahi Patricia Jasso Aleman
Źródło: http://www.flickr.com
Mobilna rozrywka prezentuje się obecnie zupełnie odmiennie, niż przed kilkunastu laty. Dzisiaj panują najróżniejsze rodzaje gier, a grać naprawdę jest a czym. W zasadzie każdy posiada obecnie komórkę lub smartfon, jakich możliwości obliczeniowe sporo zaczęły przewyższać komputery sprzed dekady. Już nawet tych malutkich urządzeniach można zagrać w sporo różnych gier, oprócz tego coraz więcej sprzedawanych jest ich większych kuzynów, czyli tabletów.

Gierki konsolowe mają wiele pozytywnych stron!

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Owy tekst jest dedykowany głównie takim ludziom, którzy ciągle za bardzo stereotypowo zwykli podchodzić do kwestii grywania w gry konsolowe. Przecież tylko całkowity ignorant uważa, iż choćby gry logiczne ps2 nie cechują się niezwykle wieloma zaletami. Czytelnicy, którzy wiedzą, że gry to coś fajnego niech w sumie przejdą do innego artykułu, ale jeżeli ten tekst czyta w tym momencie niewdzięcznik deprecjonujący niesamowity świat gierek, niewątpliwie nie powinien przeoczyć dalszej części. Naturalnie to mały żart, mimo wszystko żyjemy w wolnym kraju. W takim razie: jak skutecznie przekonać niedowiarków do gierek?

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.