Rabuś, osoba z zaburzeniami psychicznymi i chłopak z getta – kto już wie, o której grze mowa?

Świat gier w obecnych czasach wydaje się tak realny, że chcemy czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po paru godzinach gry zamiast tracić energię, jesteśmy jeszcze bardziej chętni do odkrywania kolejnych poziomów.

Komputerowa postać

Autor: Chris Isherwood
Źródło: http://www.flickr.com

Zdaje nam się, że naprawdę jesteśmy w wirtualnym świecie i tylko w momencie, gdy gra całkowicie nas pochłania możemy sprawnie pokonywać wszystkie trudności, zdobywać następne poziomy i cieszyć się z gry jak dziecko. A jak wiemy, takie odsunięcie się od kłopotów rzeczywistych to bardzo dobra sprawa. Z tego powodu gta bije rekordy popularności. Gra gta 5 to genialna grafika, nowatorskie rozwiązania i co najważniejsze super pomysł. Bez pomysłu, żadna z gier nie przyciągnęłaby graczy.

Gta 5 to gra, która pozwala na funkcjonowanie w fikcyjnym mieście Los Santos, gdzie razem z trójką głównych postaci musimy próbować przeżyć w ich skórze, a nie jest to prosta sprawa. Bycie rabusiem sprowadzonym na dobrą drogę, czy pilotem w stanie spoczynku, mającym zaburzenia psychiczne lub chłopakiem, który ma za zadanie ściągać auta od wielu ludzi na zlecenie swojego szefa. Każdy z nich ma swoje sprawy i każdy z nich chciałby wyjść na prostą, ale nie jest to łatwe. Za to bardzo łatwe jest przenoszenie się ze świata jednego bohatera do świata drugiego bohatera. Jest to realne dzięki dosłownie jednemu kliknięciu. Gra została tak

Czerwone auto

Autor: Axion23
Źródło: http://www.flickr.com

skonstruowana, żebyśmy mogli poznać lepiej życie każdego z bohaterów.

Spodobał Ci się nasz wpis? Zatem na pewno masz zamiar poczytać coś jeszcze. Jeśli tak, to wejdź w podany link i kliknij po źródło (https://magazynauto.pl/uzywane/auta-ktore-lubia-obroty-12-modeli-zalety-wady-i-usterki,aid,1779). Miłej lektury!

Dodatkowo mamy do dyspozycji tak jak w poprzednich wersjach helikoptery, skutery wodne, czy samochody. Można kupić broń, ale też ulepszono system walki wręcz. Co istotne ścieżka dźwiękowa perfekcyjnie oddaje to, co dzieje się w grze. Gta 5 to gra na miarę współczesnego gracza, chcącego gry, która nie daje możliwości zwolnienia tempa. Dobrze hobbystycznie mieć jakąś grę, która da nam możliwość zrelaksowania się po ciężkim dniu w pracy.

Siły ciemności, demony, które nie pozwalają na normalne życie – spokojnie to jedynie fabuła gry

Jeżeli jakaś gra jest zachwalana przez krytyków nie ma pewności, że graczom również się spodoba. Jednak, jeśli robiona jest następna część jakiejś gry, to mamy pewność, że podoba się całej masie ludzi. Co jest jednoznaczne z tym, że i fabuła i sposób wykonania gry jest na świetnym poziomie. Jeśli chodzi o następną odsłonę gry diablo 3 to można powiedzieć tu o bardzo dobrym poprawieniu poprzednich wersji.

Konflikt Wysokich Niebios i Płonącego Piekła wszedł na całkiem inny poziom. Do uratowania świata przed mocą nieczystą staje pięciu bohaterów. Każda z postaci ma nakreśloną bardzo szeroko fabułę. Przez, co wiemy o tych bohaterach bardzo dużo. Dodatkowo gra jest uzupełniona o dziennik z podróży oraz o kilka innych ciekawych opcji, których nie było w poprzednich wersjach. Wzięto również pod rozwagę na prostsze zarządzanie postacią, dorzucono opcję wsparcia przez towarzyszy. Dzięki ulepszeniom cała gra jest o wiele bardziej wciągająca i pozwala zmierzyć się z różnego typu niespodziewanymi wypadkami. Jeżeli, więc chcemy walczyć z siłami zła, warto wciągnąć się w wirtualne potyczki.