Współczesne akcesoria dla każdego

Istnieje sporo ludzi, którzy interesują się technologicznymi ciekawostkami, oraz uwielbiają dzisiejsze gadżety. To oczywiście one, dobrane do osobistych zamiłowań upraszczają i umilają nam życie na co dzień.
Jednym z takich gadżetów jest kamera na kask. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają sporty wyczynowe. W sklepach są aparaty zbudowane celowo z myślą o narciarzach, cyklistach i entuzjastach sportów, w tym również ekstremalnych. Mają one wstrząsoodporne i wodoszczelne obudowy, obiektywy filmujące szeroki kadr, szereg uchwytów i duże włączniki nagrywania, jakie bez trudu jest możliwość obsługiwać w rękawiczkach. Kupując kamerkę do umocowania na kasku, powinno się uprzednio mieć pojęcie jaką potrzebujemy rozdzielczość.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjnym, współczesnym wyrobem dla ludzi interesujących się ciekawostkami technologicznymi może być się bezzałogowiec. Dron DJI Phantom 4 to pierwszy dron dla normalnego konsumenta urządzony w technologie dotychczas nieosiągalne na rynku typowych dronów. Nowa generacja dronów nazywana jest przez samo DJI jako sprytne szybujące kamery. Najważniejszą nowością w tych sprzętach jest wymijanie przeszkód. Funkcja ta jest aktywna cały czas. Sprawne wymijanie przeszkód realne jest dzięki każdym czterem kamerkom, w które zaopatrzony jest Phantom 4.


Dwie kamery przednie sporządzają wolumetryczną mapę otoczenia i pozwalają ujawniać przeszkody z dużej odległości. Gdy dron znajdzie trudność, może usiłować ją ominąć, a kiedy oceni, że to niewykonalne, unieruchomi się w powietrzu. Dron Phantom 4T latać jest w stanie maksymalnie 28 minut w zasięgu do 5 km. Prędkość optymalna Phantom 4 to 72 km/h. Dron wyekwipowany jest także w skoncentrowany gimbal i kamerę, jaka nagrywa filmiki w wysokiej rozdzielczości. Kamera ma możliwość też nagrywać w zwolnionym tempie.

Dron proponuje bardzo unikalną budowę i prowadzenie w toku startu i lądowania.

Zainteresował Cię ten wpis? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego artykułu i czytaj dalej instalacje sanitarne o tym, co bardzo Cię ciekawi.

Ma ramiona z włókna węglowego, które można złożyć w ciągu lotu, żeby nie trafiały w kadr, dzięki czemu będzie wolno wykorzystać cały zakres obrotu kamery. Phantom 4 stanowi rozwinięcie uprzednich generacji i cechuje się nowymi inteligentnymi systemami.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,