Akcesoria nieodzowne w każdej kuchni

Odpowiednie zaopatrzenie kuchni sprawia mnóstwo trudności, zwłaszcza, jeżeli zaczynamy od zera, a nasz budżet jest ograniczony.
Musimy podjąć decyzję, jakie sprzęty są nam potrzebne, a z zakupem jakich można się na razie wstrzymać.

Kuchenne akcesoria są identycznie śliczne oraz kuszące, jak buciki czy też sukienki. Ekwipując kuchnię od podstaw, powinniśmy skoncentrować się na obiektach, które są nie tyle piękne, co użyteczne.

Zapewne będzie interesować Cię nasza witryna, wyszukasz tam wiele ciekawych danych. Miej na uwadze, że jest na bieżąco uzupełniana.

Bo co nam przyjdzie po komplecie doskonałych foremek do wypiekania, gdy nie będziemy mieli czym wyrobić ciasta? Niżej prezentuję wam listę rzeczy, moim zdaniem, koniecznych w każdej kuchni. Każdy musi ją dopasować do własnych potrzeb. I zapamiętaj, nie wszystko musimy kupować od razu.

sterylizator w domu

Autor: Clive Darra
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup blendera ręcznego może zdawać się zachcianką, zwłaszcza kiedy posiadamy robot kuchenny. Ów jednak bardzo często ukryty jest w odległych czeluściach szafki kuchennej, a wydobycie go skutkuje minimum półgodzinnym sprzątaniem. Ręczny blender zajmuje stosunkowo niewiele miejsca, dlatego można go mieć za każdym razem w zasięgu ręki oraz użyć, kiedy potrzebujemy przyszykować zupę krem, pastę kanapkową, sorbet. Przy doborze urządzenia musimy kierować się głównie jego mocą. W sprzedaży mamy blendery zasilane na prąd czy z akumulatorem. Te ostatnie są bardziej wygodne, jednak często mniej wydajne zaś po wyczerpaniu baterii wymagają 3 godzinnego ładowania.

Mnóstwo tego typu urządzeń ma w zestawie specjalne akcesoria, takie jak: młynek do ziół, nóż do kruszenia lodu (specjalny zbiornik z nożami rozdrabniającymi), które znacznie uproszczą codzienną pracę w kuchni.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,