PlayStation 4 i Xbox One – Innowacje wśród konsol do gier

Rodzina Playstation powiększyła się o nowiutką, stacjonarną konsolę. Jej pojawienie się zapowiada nadejście kolejnej generacji. Posiada niezwykły wygląd, bardzo wygodny gamepad z kilkoma zajmującymi fortelami, przejrzysty interfejs, możliwość włączenia programu kilkanaście sekund po zaczęciu jej instalacji, możliwość zarejestrowania ostatnich kwadransa rozgrywki.

Jest oczywiste, w życiu ważne jest pierwsze wrażenie. PlayStation 4 zrywa

Postać w grze komputerowej

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

ostatecznie ze starą estetyką oferując umiarkowany, trochę futurystyczny image. Obiektywnie biorąc, nowa konsola PlayStation 4 ma bardziej praktyczną i bardziej dojrzałą stylistykę. Konsola wygląda bardzo elegancko i trochę zagadkowo. Taka budowa pozwala także na coś, co pozostało zlekceważone w PS3, innymi słowy możność ustawienia aparatu pionowo. Zastanawiając się czy PlayStation 4 to konsola innowacyjnej generacji, odpowiedź jest stanowczo naturalnie tak. Sony udało się zbudować konsolę, która to nie tylko wspaniale wygląda, ale również doskonale sprawdza się w tym, do czego została zbudowana.

Biały pad do gier komputerowych

Autor: Leo Hidalgo
Źródło: http://www.flickr.com

Konsola PlayStation 4 wychwalana jest m.in. za design, wyciszenie, ogromną wydajność, nadzwyczajnie zaprojektowany kontroler i porządnie funkcjonującą kamerkę. O wyglądzie samej konsoli można rzec, że jej elegancka forma jest odpowiednia do wszystkich wnętrz i będzie je zdobić. Oryginalna postać Xbox one to coś więcej aniżeli tylko konsola do gier. To multimedialne główny punkt przyjemności, przy pomocy którego porozmawiasz przez Skype z przyjaciółmi, obejrzysz telewizję, podzielisz się ze znajomymi nagranym przed momentem fragmentem meczów albo uruchomisz komendą głosową wyjątkowy film.

A wszystko to bez zatrzymania zabawy. Nowiusieńki, w dużej mierze lepszy sensor Kinect również przemodelowany kontroler, pozwolą na praktyczne sterowanie wszystkimi funkcjami nowego Xboxa one.

Tylko teraz oceń yerba mate bombille ten artykuł, który jest niezwykle zajmujący. Wykonaj to właśnie w tej chwili! Przekonasz się, że naprawdę należy to zrobić!

Xbox one charakteryzuje się doskonałą integracją z TV, niezłą indeksem tytułów początkowych, sposobnością wstecznego nagrywania rozgrywki i późniejszej odsłony tego materiału. Intuicyjny interfejs, pożyteczny kontroler, opcja kierowania narzędziami podłączonymi do Xboxa one przy pomocy dyspozycji głosowych.