Jak polepszyć jakość gry na konsoli?

Każdy gracz wie, że profesjonalny gamepad bardzo podnosi jakość gier. W jaki sposób dokonać odpowiedniego wyboru, jeśli rynek daje nam aż tak szeroki wachlarz urządzeń? Przedstawiamy parę ciekawych opcji:

Gamepad

Autor: 55Laney69
Źródło: http://www.flickr.com
Gamepad Microsoft Xbox360 Controller for Windows ( 52A-00005 ) posiada opcję działania na każdej platformie gier producenta Microsoft. Kontroler konsoli Xbox360 do systemu Windows współgra z większością komputerów posiadających system Windows XP oraz z konsolami Xbox360, gwarantując uniwersalny sposób korzystania z ulubionych gier. Oprócz tego wibracje uruchamiane w dobrych momentach rozgrywki dają taki efekt, że gracz nabiera doświadczenia w grze.

Bezprzewodowy Gamepad Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360 Silver Charge Kit z zasiegiem 9 metrów oraz przedziale użytkowania mniej więcej 40 godzin z bateriami technologii AA. Zaopatrzony jest w 8 przycisków jak i opcję regulowania siły wibracji przydatnych w maksymalizowaniu energii zasilania. Do urządzenia dodano zestaw Play and Charge Kit, do którego zaliczamy akumulatory wraz z kablem, co daje możliwość ładowania ich podczas gry. Gamepad ma dwa sterowniki analogowe i przycisk Xbox Guide.

Jeśli chcemy poprawić komfort gry, z pomocą przybywa Kontroler Bezprzewodowy do Xbox 360. Wyposażony jest on w przewód zobacz (znajdź więcej) o długości około 9 metrów, co daje swobodę ruchu w trakcie rozgrywki. Całość zwieńczy praktycznie rozmieszczone 8 przycisków razem z dwoma gałkami służącymi do sterowania. Gamepad zasilany jest dwoma bateriami, pozwalających na pracę przez 40 godzin.

charakteryzuje całkowicie nowoczesny standard transmisji bezprzewodowej USB dzięki wdrożeniu technologii połączenia Bluetoth. Wbudowany był również mechanizm wykrywania ruchu Sixaxis oraz połączony z nim system wibracyjny, co daje niesamowite możliwości podczas rozgrywki. Dzięki zainstalowanemu akumulatorowi, działającemu w przedziale około mniej więcej 45 godzin mamy możliwość przez dłuższy czas cieszyć się grą.