Lot balonem – fascynujące przeżycie, jakiego musisz przeżyć w swoim życiu

Kiedy szukasz uciechy, dlatego że nudzi cię codzienność i wyczerpały Ci się pomysły na stagnację, czy też ot tak chcesz zauważyć śliczne widoki Warszawy, powinieneś skorzystać z propozycji spółek oferujących loty balonem. Jest to niezwykłe doświadczenie w życiu zdobywające coraz większą popularność.

Lot balonem

Autor: Mike Gifford
Źródło: http://www.flickr.com
Lot balonem w Warszawie przynosi uczestnikom niepowtarzalną w żadnym innego typu sporcie ekstremalnym możliwość do zwiedzania oraz admirowania ładnych obszarów Polski i nie tylko. Czar polega na poczciwym locie z wiatrem na umownych wysokościach. Najlepsza pora w dniu do lotu balonem to wschód słońca bądź jego zmierzch, lecz prawdą jest, że nie tylko w trakcie tych obrazów przyrody można doświadczyć czegoś bajecznego – propozycja lotu balonem na sprawdzić firmę Prezentokracja oferującą loty balonem nad Warszawą.

Balony obsługiwane są przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy są należycie przeszkoleni do tego, by uczestnikowi zagwarantować wszystko to, czego pożąda. Mniej więcej pół godziny zajmuje przejazd na punkt startu z siedziby przedsiębiorstwa. Stawianie balonu a także poznanie się z instrukcją lotu to dodatkowe 30 minut. Sam przelot nad miastem (oferta dla Wrocławia prezentokracja.pl/prezent/lot-balonem) trwa w obrębie godziny, sfinalizowane jest składaniem balonu.

W zależności od kierunku wiatru, około 20 do 80 km drogi trwa mniej więcej 40 minut. W wartości przelotu wliczone są : dzierżawa balonu, obsługa specjalistyczna, formalności zezwalające na lot, przewóz przewozy do niemiec wałbrzych balonu, drużyna wynajęta do jego wznoszenia i zwijania, ubezpieczenie i także szampan z dyplomami dla uczestników.

Koszt lotów balonem w Warszawie waha się nieznacznie, wynosi z grubsza 1600 zł dla dwóch gości. Jednostki oferują także szczegółowe rabaty dla zorganizowanych grup, wycieczek bądź firm.

Gdy pada deszcz niemożliwy jest lot balonem (sprawdź cenę dla Trójmiasta prezentokracja.pl/prezent/lot-balonem-1-3-osoby) z uwagi na kwestie bezpieczeństwa. Najpiękniejszych widoków doświadczy się o wschodzie jak i w trakcie zmroku Słońca, jednak nie będziemy zawiedzeni wyruszając w podróż w południe. Wskazane jest doświadczyć takowej przygody w ciągu swojego egzystowania.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , ,