Ale po co przepłacać?

Niewielu z nas robi zakupy – nawet niezbyt kosztowne, czy pod wpływem chwili – bez wcześniejszego sprawdzenia, czy w innym sklepie można go nabyć taniej. W czasach internetu, oraz zakupów dokonywanych coraz częściej właśnie tą drogą, porównanie cen przed kliknięciem „kup” działanie jak najbardziej zrozumiałe.

Ceneo

Źródło: Ceneo

Ułatwiają nam to specjalnie przygotowane porównywarki cenowe. Jedną z nich jest Ceneo, która wykazuje się największym powodzeniem wśród użytkowników internetu z racji najbardziej interesujących ofert.

Jak posługiwać się Ceneo? To naprawdę nic trudnego.

Korzystanie z Ceneo jest wręcz intuicyjne. Jeśli wiemy jakiego produktu szukamy, należy wpisać jego nazwę w oknie głównej wyszukiwarki, znajdującej się na górze strony. Jeśli natomiast dopiero chcemy się zaznajomić z jakąś pozycją (np. laptopem), wejdźmy w właściwą właściwą zakładkę, a tam wybierzemy interesujące nas informacje na jego temat oraz wartość.

By w pełni korzystać z Ceneo, nie musimy poświęcać czasu na rejestrację czy hasła. Wszystkie opcje są ogólnodostępne i mogą z nich skorzystać wszystkie osoby odwiedzające stronę.

Ceneo to porównywarka cenowa dbająca o wizerunek swój i swoich klientów. Dlatego też opracowano oprogramowanie wbudowane „Zaufane opinie”, dzięki któremu wszelkie komentarze zamieszczane na stronie są zgodne z rzeczywistością. Dzięki prowadzeniu odpowiedniej weryfikacji komentarzy, strona uniemożliwia wystawianie nieprawdziwych opinii o sklepach.

Zakupy online

Autor: Serge Kij
Źródło: http://www.flickr.com

Coraz więcej sklepów traktuje obecność serwisie jako szansę promowania swej działalności.

Odkąd na polskim rynku mogliśmy zauważyć poczynania porównywarki cen różnorodnych produktów, sklepy masowo podjęły propozycję współpracy. Na skutek tego klient ma sposobność aby szybko i łatwo wygenerować indywidualne zestawienie, zawierające ceny czy nazwy sklepów i wybrać najbardziej korzystną ofertę .

Dlaczego warto zdecydować się na porównywarki e-sklepów? Im wyższy licznik odwiedzin w sklepie, zwykle większa sprzedaż, rozpoznawalność marki – co procentuje w przyszłości (klient pamięta i wraca) oraz mniejszy koszt za reklamę niż w przypadku np. spotów telewizyjnych. Korzystanie z Ceneo? To się opłaca!

Kategoria: Bez kategorii