Kupno pralki – trafiona inwestycja

Wybierając dzisiaj pralkę nie wystarczy zmierzyć, jak dużo miejsca ma zajmować i w jakim przedziale cenowym chcemy się zmieścić. Duża ilość dostępnych w sprzedaży produktów każdego klienta może przyprawić o zawroty głowy. Na pierwszy rzut oka wszystkie pralki wydają się jednakowe, jednak chwila szczegółowej analizy pozwoli wyodrębnić wśród nich rzeczy, na jakie musimy zwracać uwagę, planując kupno pralki.

Pralki Samsung z technologią Eco Bubble

Autor: Samsung
Źródło: Samsung
Podstawowe kryteria to głębokość pralki, jej ładowność, podstawowe programy oraz funkcje dodatkowe, które właśnie mogą być przydatne. Rzecz jasna nie trzeba pamiętać o rzeczach które mają wpływ na nasze finanse, to znaczy poborem wody i prądu. Dla przykładu sprawdzić można kilka typów pralek, które się różnią pomiędzy sobą niektórymi parametrami.

Pierwsza zaprezentuje się pralka Amica AWS 610 L (zobacz tu). Pralka ta należy do podstawowych modeli firmy Amica, od lat lidera w segmencie dużego AGD na krajowych rynkach. Typowe wzornictwo, proste użytkowanie i wszystkie najpotrzebniejsze programy , to zalety tego urządzenia.

Czy po przeanalizowaniu tego zagadnienia posiadasz wątpliwości? Jeśli tak, to wejdź tutaj i poznaj więcej informacji (https://novatronik.com/) w odniesieniu do przedstawianej tematyki.

Jeśli zależy nam na taniej i funkcjonalnej pralce, to należy poszukać takiej lub podobnej.

Pralka Ariston hotpoint WMSD to głównie nowoczesne wzornictwo, duża ilość funkcji oraz wygodne użytkowanie. Jest ona płytka i doskonale wyważona, dzięki czemu może pomieścić aż 7 kg suchego wsadu. Ma ona też technologię Super Wash, a także możliwości dzielenia pranych ubrań pod względem typu i wybrania programu prania, ilości wody, temperatury i czasu. Mamy więc pranie szybkie, funkcję prania dziecięcych ubrań i pościeli. Nowością wartą pokreślenia jest program Woolmark Platinum Care, który pozwala prać ubrania przeznaczone do tej pory tylko do prania ręcznego. Pralka ta jest pomalowana na srebrno. Pralka Beko WMB 71643 PTL, to ciekawy model z uwagi na dużą ilość użytych technologii. Przykładowo funkcja AquaFusion pozwala wykorzystać maksymalnie środek piorący dzięki odpowiedniemu obiegowi wody, a funkcja pupil umożliwia dokładniejsze wypłukanie sierści zwierząt z ubrań. Za to Pralka Bosch WLO24260BY to sprzęt bardzo popularny ze względu na to, że nie jest ona droga, a jednocześnie porządnie wykonana i praktyczna w użytkowaniu. W tym modelu do użytku mamy między innymi program do dopierania sportowej odzieży, ubrań jeansowych czy program do puchowych rzeczy.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,