Jakiej marki tablet kupić?

Na tabletowym rynku jest ogromna konkurencja. Przoduje paru największych wytwórców, oferujących produkty najwyższej jakości, ale też nie najtańsze. Wiele mniej popularnych firm z większym lub mniejszym powodzeniem chcą trochę urwać z tego ogromnego tortu, i w wielu przypadkach może im się udać zaproponować tanie a jednocześnie porządne sprzęty, które kosztują dużo mniej niż markowi konkurenci. Przykładem może być tutaj Tablet Overmax Solution 10 II 3G (OV-Solution10 II).

Samsung Galaxy TabPRO

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Projektanci wyposażyli go w 10 calowy ekran o wyśmienitych parametrach, i wydajny procesor zawierający cztery rdzenie. Łącząc to z sporą ilością pamięci i zoptymalizowanym najnowszym androidem tablet cechuje się wysokim komfortem pracy na wszystkich aplikacjach. Ciekawą funkcją w tym urządzeniu jest także możliwość użycia go jako aparatu telefonicznego. Także Tablet Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G (PMP7280C3G_WH_DUO) wyróżnia się w gronie konkurentów dobrymi parametrami i sporą wydajnością.

Zweryfikuj nasz ciekawy fakt, by poznać więcej szczegółów na interesujący Cię temat. Zachęcamy i życzymy przyjemnej lektury!

Ekran ma trochę mniejszy niż konkurent z Overmax, ale ilością pikseli i kolorami nie ustępuje w niczym konkurentom (więcej na tej stronie).

Projektanci tabletu Prestigio zdecydowali się postawić na rozrywkę, efektem czego jest bardzo wydajna grafika która sobie radzi z najbardziej skomplikowanymi grami, i doskonale spisująca się także w czasie oglądania filmów. Ten model tabletu ma 2 cyfrowe aparaty i możliwość użycia 3G do łączenia się z z internetem.

O tabletach firmy Samsung nikomu wspominać nie trzeba, od wielu lat wyroby tej firmy biją rekordy popularności. Najnowsze egzemplarze (więcej: Tablet Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO)) również należą do liderów w swoich klasach, o czym świadczy zainteresowanie klientów i wiele nagród. Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T210 (SM-T2100ZWAXEO) to topowy model Samsunga z najpopularniejszej grupy urządzeń z przekątną 7 cali. Ale seria produktów Galaxy Tab 3 to także modele o innych wymiarach, klienci często zaczynają wybierać 10-calowe urządzenia, a także zdobywające coraz większą popularność urządzenia o ośmiocalowej matrycy, których przedstawicielem jest Tablet Samsung Galaxy Tab 3 T311 (SM-T3110ZWAXEO).
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , , , ,