Jedziesz w trasę, myślisz co zrobisz z praniem? W jakim miejscu będziesz prać? Nie martw się, jest na to recepta

Na co dzień o tym nie myślimy, dlatego że znając swoje obowiązki, mając swoje nawyki i pomysły na wszystko, nie musimy się nad tym zastanawiać. O czym mowa? O podróży, a raczej o tym, co ze sobą zabrać i jak spowodować, by przykładowo coś wyprać…

Pranie

Autor: erizof
Źródło: http://www.flickr.com
No tak, nie musimy o tym myśleć, gdyzazwyczaj wykonujemy takie czynności automatycznie. Po prostu, wkładamy pranie do maszyny piorącej, nastawiamy program i zrobione. Leczgdy jesteśmy w podróży i nie posiadamy możliwości systematycznego czyszczenia ubrań, to co wówczas zrobić? Zobacz tu:

Na szczęście są na to rozwiązania. Jednym z nich jest pralka turystyczna. Jest idealnana długiepodróże z rodziną. bez problemowo zmieści się w bagażniku naszego samochodu czy przyczepie kempingowej. Jest idealnarównież, kiedyjedziemy domku letniskowego, gdyż pracuje cicho i wydajnie. Jej waga to jedynie sześć kilogramów, choćrodzaje są różne. Niemniej, taka typowa waży właśnie 6 kilo, a zmieścić może aż do trzech kilogramów ubrań. Może osiągnąć maksymalną moc do 450 W, co z pewnościąstarczy by wyczyścićwyjątkowo zabrudzone ubrania, które pochodzą na przykład z pracy w ogródku. równocześnie, jest tak zrobiona, aby zużyć jak najmniejszą ilość energii i wody.

Pranie

Autor: Denis Postle
Źródło: http://www.flickr.com

kolejnym ciekawym pomysłem jest scrubba bag. Ta torba jest niezwykle innowacyjna, nadaje się idealnie na różne wypady outdoorowe. Jest jednocześnieurządzeniem kieszonkowym, zapewnia ekspresowe i efektywne pranie. Twoje pokryte brudemelementy odzieżypodczas podróży nie będą stanowiły już kłopotu nie będziesz musiał główkować, w jakim miejscu uda Ci się je wyczyścić. Scrubba odznacza się kieszonkowymi wymiarami i wagą poniżej 145 g. to oznacza, że jest właściwa dla każdego, komu zależy na lekkim plecaku w trakcie wyjazdu. Jak to działa, zapytasz? scrubba jest wyposażona w bardzo elastyczną, zamontowaną wewnątrz tarkę do prania, jaka składa sięz wielu sprężystych wypustek. Więcej na stronie:

Jak widzisz, istnieją na szczęście sposoby na tak niby podstawową czynność, jak pranie, leczpodczas podróży wymuszającą czasami różnegogłówkowania. Wyobraź sobie, jakby nie było takich rozwiązań.

Przedstawiany tekst jest niesamowicie ciekawy, jednak bez ociągania przeczytaj także ten opublikowany tu w innym miejscu post – on również jest warty uwagi.

Musiałbyś nieźle główkować na co straciłbyś za wiele drogocennego czasu, który przecież powinieneś wykorzystać na poznawanie nowych miejsc.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,