Gry na przeglądarki robią się coraz bardziej modne

W obecnych czasach sporo ludzi bawi się grając w różne gry. A tych jest bardzo dużo. Ludzie poszukują gier, które mogą ich zaskoczyć, wciągną zupełnie. Niektóre gry bywają spokojne a część jest szalona i nigdy nie wiemy, co będzie się działo. Wiadomo, że po dłuższym czasie gra może nas nudzić, ale wtedy na pewno pojawi się już jej kontynuacjaalbo podobna gra, która znowu okaże się dla nas najlepsza.

gry na Xbox One

Autor: Craighton Miller
Źródło: http://www.flickr.com

Ciekawą grą dla młodszych graczy jest na sto procent dreamfields. Jest to gra, która może przypominać część istniejących gier, ale i tak sporo osób stawia właśnie na nią. To całkiem odmienny świat, który pozwala oderwać się od zwykłych kłopotów. Gracz ma za zadanie ożywić pastwiska, spotyka się ciekawe postaci i do tego wszystkiego grafika jest bardzo przyjemna. Da się pograć w tę grę na każdej przeglądarce. Nie musimy się niczym przejmować w tym aspekcie. Dobrze, więc skorzystać z tej opcji, jeżeli nie mamy ochoty wydawać pieniędzy na gry, bo zakup gry to przeważnie koszt i musimy sprawdzać, czy gra będzie kompatybilna z naszym komputerem. A tak, przy grze dreamfields wystarczy włączyć komputer, połączyć się z Internetem i rozpocząć grę. Sprawdź: dla dorosłych

Jest mnóstwo gier, które dają możliwość, by pograć w nie w sieci. To sprawia, że nie musimy wydawać na nie pieniędzy. A to prowadzi do tego, że te gry są jeszcze bardziej popularne. Poza tym wielu ludzi wybiera gry dla graczy mających więcej niż 16 lat, bo wiadomo, że będą bardziej interesujące. Do takowych możemy zaliczyć na przykład grę big bang empire. Jest to gra wiążąca się z erotycznym półświatkiem. Fabuła pozwala na stworzenie intrygującej postaci, która ma stać się gwiazdą w erotycznym świecie pełnym czerwonych latarń, pluszów i wszystkich innych akcesoriów, które kojarzone są z seks zabawą.

Intryguje Cię tematyka podnoszona w tym artykule? Przeczytaj oprócz tego również inne pokrewne treści – po prostu wejdź tutaj Winieta.

Gra jest zrobiona w dość ironiczny sposób, więc jeśli liczymy na jakąś rzeczywistą grafikę, to tak naprawdę nie w tym kierunku poszli twórcy. Więcej tu: .

Gra Grand Theft Auto 5

Autor: agito.pl
Źródło: agito.pl

To bardziej gra pozwalająca się pośmiać i zrelaksować, więc dobrze ją sprawdzić. Może uda nam się rozkręcić klub ze striptizem i uda nam się kupić sporo ciekawych ciuszków i innych gadżetów. Główny bohater, czyli my może też bawić się w produkowanie erotycznych filmów, co również okazuje się interesującym wątkiem w grze, ale żeby opisać wszystkie opcje najlepiej samodzielnie w nią zagrać i stwierdzić, czy to gra dla nas czy nie.