Wskazówki w jaki sposób kupić sprawdzony oraz niedrogi telewizor

Jeszcze niedawno telewizor był kojarzony z dużym pudłem które postawiono na solidnej szafce, lecz opracowanie technologii LED ogromnie zmieniło rynek tych urządzeń. Przede wszystkim telewizory stały się płaskie, ponieważ w większości modeli całkowicie starcza kilka centymetrów na grubość, a po drugie dzięki zastosowaniu technik cyfrowych uzyskały znacznie więcej funkcji.

szafka pod telewizor

Autor: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie nawet najprostsze modele, przykładowo takie jak lg 32lb5610 (szukasz nowego telewizora – zobacz: ) mają już 32 cale średnicy, ekran o rozdzielczości full hd, umożliwiającą oglądanie filmów i programów w najwyższej jakości, a także możliwość nagrywania emitowanych programów. W tym egzemplarzu LG zastosowało dobry jakościowo panel IPS, świetnie odzwierciedlający kolory, a jednocześnie zapewniający szeroki kąt widzenia, co do niedawna było sporym minusem tego typu telewizorów. Rzecz jasna model ten został wyposażony w złącze USB, tak więc oglądanie nagranych filmów również nie stanowi żadnego problemu. Podobne funkcje ma nieco droższy model lg 32ln5400, różnica w cenie pomiędzy nimi nie jest duża, a jeżeli chodzi o dostępne funkcje, to lg 32ln5400 ma dodatkowo obsługę sieci wi-fi i funkcję smart.

Dwa razy wyższa cena w telewizorze to przede wszystkim kilka cali przekątnej ekranu więcej a także technologia 3D.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zobacz i sprawdź koniecznie (https://www.all-secure.pl/instalacje-systemy-alarmowe.html) teraz, tu znajduje się coś, co prawdopodobnie również będzie równie ciekawe.

Te dodatkowe cale są doskonale widoczne, kiedy można porównać ten model z poprzednio opisywanymi, a 3D poza tradycyjnym wyświetlaniem obrazu umożliwia również oglądanie programów emitowanych w tej technologii. Ten model telewizora także posiada funkcję Smart i ma wbudowany moduł wi-fi, przez co można na nim nie tylko obejrzeć filmy i programy, ale w wygodny i szybki sposób dotrzeć do najróżniejszych treści dostępnych w serwisach w internecie.

Dla wielu użytkowników bardzo może się przydać nagrywanie programów, umożliwiające zapisywanie na dysku wewnętrznym emitowanych programów. Jeszcze większe możliwości posiada telewizor lg 47la660s. W nim projektanci zdecydowali się zastosować ekran z przekątną 47 cali i dobrej jakości układ głośników, przez co bez problemów może on posłużyć jako niewielkie kino domowe o doskonałym obrazie i dźwięku.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,