Wybór telewizora Samsung

Kupno telewizora to dzisiaj nie lada wyczyn, widząc liczbę modeli w sklepach. Telewizor kupić możemy za 1000 zł, a wydać na niego można i 20 tysięcy – wszystko zależy od potrzeb i finansowych możliwości kupującego. Oczywiście telewizory które kosztują powyżej dziesięciu tysięcy to najwyższa półka i klientów na nie nie ma jednak zbyt dużo.

Telewizory marki Philips

Autor: Philips
Źródło: Philips
Zdecydowanie bardziej popularne stały się modele z przedziału cenowego do dwa i pół tysiąca złotych, wśród nich można wybrać rzeczywiście sporo interesujących modeli.Jeżeli chodzi o producentów, to największym sprzedawcą od kilku lat jest Samsung, urządzenia jego są dobrze zaprojektowane, posiadają mnóstwo nowinek technologicznych i w pełni zasłużenie królują w rankingach sprzedaży.

Za cenę ok 1500 zł ciekawie wygląda model SAMSUNG UE42F5000A. Już za te niewygórowane pieniądze kupujący dostaje już obraz full HD i ekran o przekątnej 42 cale – wystarczającą wielkość do wygodnego oglądania telewizji w zdecydowanej większości mieszkań.

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że to jest faktycznie rzetelna oferta (https://biurowezakupy24.pl/artykuly-papiernicze/papiery-do-drukarek), dotycząca cennych materiałów. Poznaj ją teraz.

Ten model jest już wyposażony w wejście USB, przez co podpiąć do niego można pamięć zewnętrzną i cieszyć się zdjęciami, muzyką i filmami na sporym ekranie.

Za trzysta złotych dopłaty możemy nabyć telewizor Samsung UE40F6400. Co prawda jest on mniejszy o 2 cale od opisywanego wcześniej, lecz posiada za to funkcję korzystania z bezprzewodowej sieci i funkcję Smart TV. Zwłaszcza ta pierwsza możliwość jest bardzo ciekawa, urządzenie łączy się z internetem i korzystać może z najpopularniejszych serwisów internetowych z muzyką i filmami. Jakie możliwości rozrywki i zabawy może to dać chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Kolejne kilkaset złotych do wyłożenia jest do również 40-calowego, ale z dużo ciekawszymi parametrami odbiornika telewizyjnego, którym jest Samsung UE-40F6770 (produkt na stronie). Model ten posiada znacznie lepszy ekran od swojego poprzednika, co tłumaczy wyższą cenę. Za to otrzymuje się stylowe, z najwyższymi parametrami urządzenie, na jakim oglądnięcie filmu to prawdziwa przyjemność. Za cenę tą można można również kupić telewizor Samsung UE46F6320 (ceneo.pl), ma on przekątną 46 cali i funkcję wi-fi, a poza tym smart TV.

Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,