Przegląd znanych oraz ciekawych gier na PC

Gry komputerowe są bardzo różne, o czym bardzo dokładnie przekonuje kilka ostatnich lat obserwowania sklepowych półek. W tym czasie pojawiły się gry mające najwyższą jakość, w które bez żadnej obawy grać mogą zarówno dorośli, jak i dziesięcioletnie dzieciaki. Takie gry są pozbawione brutalności oraz przemocy, a wiele z nich poza funkcją rozrywkową może niemało nauczyć.

konsola Xbox One
Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com
Przykładem takiej produkcji może być na przykład , w niej gracz musi sterować życiem wirtualnych postaci, rozwija otoczenie w którym żyją i zdobywa nowe umiejętności. The sims stała się najlepiej sprzedającą się komputerową grą na świecie, ponad dziesięć milionów sprzedanych kopii na całym świecie doskonale świadczą o tym jak jest popularna. W grę grywają wszyscy, rodzice z dziećmi, i nadal jest rewelacyjną rozrywką polecaną dla każdego.

Na przeciwległym krańcu sprzedawanych na rynku gie są produkcje pełne brutalności i przemocy, lecz o dziwo także mające dużą popularność wśród wielu graczy. Przez swoją brutalność nie są przeznaczone dla młodszych graczy, lecz niestety duża część nastolatków czasami gra w nie, chociaż absolutnie nie powinno. Do takich tytułów przykładowo się zalicza grand theft auto iv premium games gra pc, czwarta z kolei edycja z bardzo brutalnej serii GTA, w jakiej grający wcielają się w kierujących samochodami i im bardziej będą rozrabiać na drodze, tym zdobywają więcej punktów.Typowe w grach z tej serii jest jeżdżenie po chodnikach, ucieczki przed władzą, uszkodzenia innych pojazdów, a w nowszych wydaniach również stosowanie broni. Pierwsze dwie części można już całkowicie za darmo pobrać z serwisów internetowych, pomimo że mają one niezbyt dobrą grafikę to nadal posiadają rzeszę zagorzałych wielbicieli. Obecnie na szczytach popularności znajduje się ostatnie dziecko grand theft auto v pl gra ps3. Grę można kupić w wersji pudełkowej, a także można ściągnąć z internetu, dokupić sam grand theft auto v cd key (więcej propozycji na stronie: ) i zupełnie legalnie zainstalować na swoim komputerze. Grając w GTA trzeba jednak pamiętać o tym, że gra ta zdecydowanie nie nadaje się dla młodszych graczy i pod żadnym pozorem nie należy jej dawać dzieciom.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.