Gry, jakie rozwijają twórcze myślenie

Gry komputerowe cieszą się dzisiaj dosyć dużym zainteresowaniem, gdyż są świetnym sposobem na nudę. Dodatkowo, dostarczają emocji, jakie często są nieosiągalne w codziennym życiu. Trzeba jednak starać się wybierać takie propozycje, jakie nie będą jedynie rozrywką, ale dadzą szansę także na rozwijanie własnej wyobraźni i posiadanych umiejętności - przykładowo strategiczne. Dużo gier, jakie są oferowane na dzisiejszym rynku wymaga myślenia, tym samym z pewnością każda osoba będzie w stanie znaleźć pasującą dla siebie propozycję.
wcograc.pl:http://www.wcograc.pl/deepolis
Ciekawą grą jest gra miramagia - przeczytaj więcej o grze. Fabuła bazuje na sadzeniu roślin w ogrodzie. Gracze mogą używać magii, dzięki której ich rośliny będą rosły szybciej. Odznacza się ona niemałą popularnością, jako że grać w nią mogą gracze w różnym wieku, niekiedy też całe rodziny. Jest to więc znakomita alternatywa dla rodziców, którzy szukają gry, jaka pozwalałaby im spędzić nieco czasu z dziećmi.
Dodatkowo, warta polecenia jest także gra Tanoth - ​http://www.wcograc.pl/tanoth. Rolą gracza jest zabijanie potworów w krainie Aris. Moc wybranej postaci można zwiększać zdobywając odpowiednie przedmioty lub składniki uzbrojenia. To gra, która będzie dość ciekawa przede wszystkim dla fanów gier bazujących na walce. Deepolis z kolei to gra dla miłośników fabuł osadzonych na morzu. Gracz zajmuje się niszczeniem statków. Od tego, ile punktów w czasie gry zbierze zależy jego przejście na kolejny poziom. Gra jest
wcograc
Autor: Veracomp
Źródło: Veracomp
oferowana całkowicie za darmo. Płatne są jedynie ewentualne dodatki, jak przykładowo broń. Walutą w grze są tak zwane helix.

Tego rodzaju gry to doskonała alternatywa dla osób, które lubią grać za pomocą gier internetowych. Nie trzeba bowiem zajmować miejsca na dysku komputera, a włączenie gry nie nastręcza żadnych problemów. Wybierając grę dla siebie, trzeba pamiętać, by była ona zgodna z własnymi zainteresowaniami. Jeżeli woli się gry, w których najważniejszym motywem jest walka, to właśnie na tego rodzaju propozycje warto się decydować. Jednocześnie, dobrze jest zwrócić uwagę na grafikę gry oraz fabułę, jaka faktycznie będzie wciągająca, jako że jedynie tym sposobem będzie się miało możliwość rozwijania swojej wyobraźni. Kreatywność w dzisiejszych czasach ma niewątpliwie dosyć duże znaczenie, wobec tego warto o nią dbać.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.