ps3

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/mu-online.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Informacje dla miłośników gier na konsoli

gry na konsolę
Autor: Bryan Ochalla
Źródło: http://www.flickr.com
Fani gierek na konsole w sumie pod jakimiś kwestiami nie mają za bardzo prostego życia. Przecież ogólnie typowo zarabiający Polak ma duże problemy z tym by pójść sobie do sklepu i najzwyczajniej w świecie wsadzić do własnego koszyka takie gry ps3, które w istocie go mocno interesują. Jednak na szczęście po raczej rzetelnej lekturze owego artykułu nareszcie zainteresowani zwiększeniem dostępu do gierek, niemałego zwiększenia swojej kolekcji, nareszcie będzie można spełnić własne cele!

Gierki familijne są fantastyczne!

granie na PS3
Autor: Play Among Friends Paf
Źródło: http://www.flickr.com
Co radzić czytelnikowi, którzy siedzi często samemu w czterech ścianach, lecz ogólnie jakoś nie radzi sobie dobrze z zapełnieniem wolnego czasu? Co prawda należy nieco zazdrościć tego typu człowiekowi, ponieważ bądź co bądź posiadanie dużej ilości wolnych chwil to coś doskonałego, lecz nikt nie powiedział, że poczucie chronicznej nudy jest czymś dobrym, wartym pozazdroszczenia.

Części komputerowe są coraz tańsze

xbox gry
Autor: ビッグアップジャパン
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze dość niedawno kiedy chcieliśmy przesunąć coś z jednego komputera na drugi, to musieliśmy to zgrywać na płyty CD, lub na odpowiednie dyskietki o których istnieniu niektóre pokolenia nie mają nawet pojęcia. Jednak technologia teraz posuwa się błyskawicznie do przodu, a co się z tym łączy, w tej chwili do przenoszenia danych proponowane są nam niewielkie sprzęty. Tak identycznie przemieniały się gry, w które mamy szanse zagrać, te obecne mogą zachwycić nawet najbardziej wymagającego gracza.

Link1 | Link2 | Link3

Copyright © 2011. All Rights Reserved.